Ziebart Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Ziebart’ın Franchise Sistemi; yarım asırlık bir tecrübeyle konusunda çok büyük deneyimi olan, köklü bir franchise sistemidir. Operasyonun boyutu büyüktür, verilen hizmet orta ve daha üst gelir düzeyindeki otomobil sahiplerine yöneliktir. Web sayfamızda bahsettiğimiz, otomobillere uygulanan her sistem franchise formatının bütünlüğünü oluşturur ve her hizmet noktasında standart olarak uygulanır. Bu bütünlük, standart uygulamaların dışında bir uygulama ile bozulamaz.

2012 yılı itibarı ile, Büyük ve Küçük ölçekli İstasyon Bayiliklerinin yanı sıra, bu ölçekli istasyonların açılmasına elverişli olmayan il veya bölgelerimize yeni konseptimiz Ziebart Express tip İstasyonlarımızı bayilik olarak vermeye başlamış bulunmaktayız.

* Bu istasyon tiplerine uygun bayilik verilecek bölge veya illerimizin açıklamalarını “Hedef Bölgeler” başlığı altında bulabilirsiniz.

Bayi adayında aranan ana koşullar
Tüm istasyon modelleri için bayii adayında aranan koşullar kısaca şöyle sıralanabilir;

• Bayilik verilecek bölgelerden (bölgedeki araç sayısının yeterliliğine bağlı olarak) birinde, uygun ölçekli istasyon için gereken yatırımı yapmak istemek,
• Kolay ulaşılabilen, iş merkezlerine yakın bir yerde, aşağıdaki tabloda ilgili büyüklükteki istasyon için belirtilen m²’ de kapalı alana sahip, içinde araçların rahat hareket edebilecekleri, tavan yüksekliğinin en az 4 metre olduğu, tercihen müstakil bir dükkan bulabilmek,
• Franchise yatırımı yapmayı planlayan kişinin tercihen 5 yıl yönetici veya işveren olarak görev yapmış,
• Tercihen yüksek okul mezunu olması,
• İşinin başında durabilecek olabilmesi, bu işi ana işi olarak yapacak olmak,
• İlgili büyüklükteki istasyon için aşağıda belirtilmiş yaklaşık yatırım bedelini ve işyerinin gereken tadilat masraflarını nakit olarak ödeyebilecek sermayeye sahip olmak.

YATIRIM ŞARTLARI
Büyük ve küçük ölçekteki istasyonların hangi bölgelerde ne büyüklüklerde açılması gerektiği, bölgelerin araç sayıları, ihtiyaçları ve ekonomik durumları gözönüne alınarak çalışılmıştır. Buna göre, büyük ve küçük ölçekli uygulama istasyonlarının bölgeleri “Hedef Bölgeler” başlığında verilmişir.

İSTASYON TİPİ GEREKLİ KAPALI ALAN GEREKLİ ORTALAMA SERMAYE
KÜÇÜK ÖLÇEKLİ 400-750 M² 130.000-150.000 USD VE TADİLAT GİDERİ
BÜYÜK ÖLÇEKLİ 600-1500 M² 200.000-230.000 USD VE TADİLAT GİDERİ

Ortalama yatırım tutarında belirtilen rakamlar yaklaşık değerler olup, bu tutara franchise giriş lisans ücreti, temel dekorasyon giderleri, gerekli teçhizat ve üç aylık malzeme bedeli dahildir. Ziebart hizmetleri arasında yer alan Küçük Alan Onarım Sistemleri ve istasyon kurulacak mekanın iç ve dış tadilat gerektirebilecek masrafları yukarıda belirtilen sermaye değerlerine dahil değildir. Bu tutara, yaklaşık ilk yıllık reklam harcamaları ve gerekebilecek yedek işletme sermayesi dahil edilmiştir.

Bayilik için öncelikle aşağıdaki linkteki Bayilik Başvuru Formu‘nu doldurmanız gerekmektedir. İnceleme neticesinde, Ziebart tarafından en kısa zamanda tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı