Ziyafet Çiğ Köfte 3 Farklı Modeliyle Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Ziyafet Çiğ Köfte kiosk modelleriyle franchise vermeye devam ediyor.

ZİYAFET ÇİĞKÖFTE ve FRANCHISING
‘’Acının en karlı ziyafeti’’ ile kazanmanın keyfini çıkarın. Ziyafet Çiğ Köfte; damak tadı ve ürün kalitesine ek olarak düşük yatırım maliyetiyle yatırımcılarına avantajlı bir iş modeli sunuyor. Ziyafet Çiğ Köfte bayii ve franchise sayısını hızlı ve başarılı bir şekilde artırarak önemli bir başarı elde etmiş ve nihayet günümüzde Türkiye’nin bu alanda bilinirliği en yüksek ve başarılı markalarından biri haline gelmiştir.

Şubat 2014 tarihi itibariyle Türkiye de yaklaşık 440 franchise şube ile çiğ köfte sektörünün en yaygın zincirlerinden biri olan Ziyafet Çiğ Köfte; Yurt dışından da çok fazla sayıda franchise ve master franchise talepleri almaktadır. Bu bağlamda başta Avrupa ve komşu ülkeler olmak üzere dünyanın değişik bölge ve ülkelerinde ki yatırımcılarla yapılan görüşmeler devam etmektedir.
Ziyafet Çiğ Köfte, girişimcilerin yatırım bütçelerine göre esnek, pratik ve ekonomik alternatifler sunarak karlı, aynı zamanda sürdürülebilir bir iş modeli sunmaktadır. Yeni Kiosk konseptimizlede Ziyafet Çiğköfte’yi tüm Türkiye genelinde tanıtmak ve bu vazgeçilmez lezzeti sayesinde iş istihdamını arttırmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.
ZİYAFET ÇİĞKÖFTENİN TERCİH EDİLME SEBEPLERİ

– Sektörün hızlı büyüyen öncü firması

– Ziyafet Çiğköfte’nin Ulusal bazda hızlı yükselen marka bilinirliği

– Çiğ köfte sektöründeki büyüme potansiyeli

– Pazar sürekliliği

– Yatırımın hızlı geri dönüşümü

– Taze, kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürün

– Kaliteli hizmet ve servis

– Yüksek temizlik ve hijyen standardı

– Keyifli tüketim alanları

– Eğitim desteği

– Tanıtım gücü

– Bilgi & birikim

– Güçlü dağıtım ağı

ZİYAFET ÇİĞKÖFTE KİOSK (STAND) KONSEPTİ
Ziyafet Çiğköfte yeni KİOSK KONSEPT’ini İçerisinde Dijital ekranı, Soğutuculu çiğ köfte dolabı, Çalışma tezgahı, Set üstü tatlı dolabı bulunan 2014’ün En Yenilikçi İş Modelini ANAHTAR TESLİM olarak sunuyor.

Alışveriş Merkezleri, çarşılar, parklar, marketler, akaryakıt istasyonları, dinlenme tesisleri, hayvanat bahçeleri, plajlar, çocuk eğlence alanları, sinemalar, spor merkezleri ve Kantinlerde 5-10m2 alanlarda kolay kurulum imkanı sunuyor.

İLETİŞİM: Uğurmumcu Mah. 2345 Sok. No.10/3 Sultangazi, İstanbul

  1. +90 212 667 5975
  2. +90 542 497 4902
  3. info@ziyafetcigkofte.com

E. ziyafet@ziyafetcigkofte.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı